Ma to zasadnicze znaczenie dla humanitarnych powodów, aby nigdy nie nadużywać ani nie zaszkodzić zwierzętom.

Nie trzeć psa nos w „wypadku” lub uderzyć jaszczurką. To nie jest miłe, aw niektórych miejscach można być obciążonym okrucieństwem zwierząt.

Zawsze pocałuj i kochaj zwierzę, niezależnie od tego, co. Jeśli jesteś z tego powodu zły, przejdź do innego pokoju samemu i poświęć kilka minut, aby się ochłody.

Zawsze zwracaj uwagę na zwierzę, ponieważ na to zasługują! Pamiętaj jednak, aby nie oddawać zwierzaka zbyt dużej uwagi lub mieć zbyt wiele osób, ponieważ może to spowodować zbyt duże obciążenie zwierząt.

Utrzymuj czyste zwierzaki. Jeśli masz psa walcowanego w błocie lub jakiegoś innego brudnego zwierzaka, weź sobie odpowiedni szampon i napełnij wannę! Zlewy, na zewnątrz i skrzynki również mogą działać.

Należy pamiętać, że zwierzęta mogą być wrażliwe w ekstremalnych temperaturach, więc najpierw należy sprawdzić ręcznie wodę. Jeśli jest za gorąco lub za zimno dla Ciebie, to są szanse, że będzie to samo dla zwierząt.

Wiedzieć, aby kupić jakiś szampon; szampon, odżywka lub płyn do mycia ciała nie działa na zwierzęta, ponieważ nie jest to rozwiązanie dla ich skóry i futra. Zamiast tego przejdź do lokalnego sklepu z pamiątkami i kup szampon, który jest specjalnie potrzebny dla nich.

pasazmamy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ