Jeansowa koszula - stylizacje

Jedną z wyjątkowo uniwersalnych części garderoby jest dżinsowa koszula – stanowi ona odpowiednią propozycję bez względu na preferowany styl oraz panującą modę. Co więcej, jest łatwa do zdobycia, gdyż jej popularność wydaje się nie słabnąć. Dzieje się tak najpewniej dlatego, że koszulę dżinsową można z łatwością dopasować do różnych stylizacji, tworząc swoje własne, unikalne zestawienia.

Koszula dżinsowa + legginsy

Podobnie jak dżins, także naturalność legginsów można uznać za uniwersalną i wygodną alternatywę. Połączenie tych dwóch elementów będzie więc komfortowym wyborem, jednocześnie atrakcyjnym wizualnie. Warto pamiętać o kolorystycznym dograniu zestawień oraz równoważeniu wzorów – jeśli koszula jest jednobarwna i stonowana, można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa podczas wyboru legginsów. Kwieciste oraz wyraziste wzory będą jak najbardziej odpowiednim wyborem.

Obcisłe spodnie + koszula

Bardzo podobnym zestawieniem będzie wybór obcisłych spodni typu rurki, które także idealnie pasują w odniesieniu do dżinsowej koszuli. W takiej stylizacji można pozwolić sobie na eksperymentowanie oraz tworzenie mniej lub bardziej niegrzecznych efektów – spodnie mogą być nieco przetarte, nadając całości trochę rockowego wyglądu.

Koszula dżinsowa + bojówki

Dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia doskonałą propozycją może okazać się połączenie koszuli z bardziej praktycznym dołem – spodnie typu bojówki wyposażone są bowiem w sporą ilość kieszeni, które przydadzą się do przechowywania podręcznych drobiazgów. Ponadto bojówki są niezwykle wygodne i adekwatne w odniesieniu do codziennego ubioru.

Dżinsowa koszula + skóra

Skórzane elementy garderoby to opcja dla kobiet pewnych siebie oraz chcących podkreślić swoje atrybuty – zarówno krótkie spódniczki, jak i obcisłe spodnie skórzane będą tworzyć doskonały duet z dżinsową koszulą.

Koszula + T-shirt

Bezpiecznym i komfortowym połączeniem będzie z pewnością jednokolorowy podkoszulek, najlepiej biały w zestawieniu z dżinsową koszulą. Sprawdzi się w odniesieniu do każdego odcienia dżinsu, będąc jego naturalnym uzupełnieniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ