Utwórz dziennik żywności. Przed przeglądem diety i nawyków żywieniowych dobrze jest zapoznać się z aktualną dietą. Dziennikarstwo to świetne miejsce do rozpoczęcia, ponieważ daje wgląd w punkt wyjścia. To sprawia, że ​​zdajesz sobie sprawę z zalet i uświadomi sobie twoje słabości. Dziennik może pomóc Ci zachować odpowiedzialność podczas rozwijania nowych, zdrowych nawyków żywieniowych.

Śledź wszystkie swoje potrawy i napoje przez co najmniej tydzień. Staraj się być tak dokładny, jak tylko możesz, śledząc jedzenie. Nawet kilka ukąszeń podczas przygotowywania posiłków należy rozważyć.

Nie zapomnij śledzić ile uncji przejrzystych, nawilżających płynów, które pijesz. Jest to obszar, który jest ważną częścią zdrowego odżywiania.

Po kilku dniach przechowywania swojego biuletynu, zapisz gwiazdę lub wyróżnienie obszarów, w których uważasz, że możesz wprowadzić zmiany. Na przykład możesz zauważyć, że nie pijesz wystarczającej ilości wody lub zazwyczaj pomijasz śniadanie. Są to wspaniałe obszary, w których można dokonać zdrowych zmian.

umalgosi

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ