Rocznica ślubu jest wyjątkowym świętem małżeńskim. Prezent podarowany mężowi z tej okazji powinien stanowić nawiązanie do wspólnie spędzonych chwil. Takim upominkiem może być, np. voucher na kolację dla dwojga, spersonalizowany podarunek lub wykupienie romantycznej wycieczki. Tradycja wręczania prezentów znana jest ludzkości niemalże od zarania dziejów. Obecnie upominki podarowuje się z rożnych okazji, m.in. urodzin, imienin, Bożego Narodzenia, ślubu oraz jego rocznicy, a także chrzcin i pierwszej komunii.

Voucher na kolację dla dwojga

Ciekawym pomysłem na prezent dla męża jest voucher romantyczną na kolację dla dwojga. Spośród dostępnych na stronach z upominkami opcji znajduje się, m.in.: włoska, tajska hiszpańska i japońska kolacja. Można również kupić kupon podarunkowy na kolację w wyjątkowym miejscu, np. w wykwintnej restauracji w Gdańsku czy w Kazimierzu Dolnym. Kolację można urozmaicić masażem dla dwojga, luksusowym rejsem oraz spektaklem w teatrze. Cena vouchera na kolację dla dwojga waha się od kilkudziesięciu do kilkuset zł, co uzależnione jest przede wszystkim od wyboru restauracji i dodatkowych atrakcji.

Spersonalizowany podarunek z okazji rocznicy ślubu

Innym pomysłem na prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu jest podarowanie spersonalizowanego upominku, który będzie przypominał mu o wspólnie spędzonych chwilach. W tej roli dobrze sprawdzi się: ramka ze wspólnym zdjęciem, komplet kubków dla dwojga, poduszka z nadrukiem, kalendarz ze wspólnymi zdjęciami oraz grawerowany komplet kieliszków do wina. Można również podarować bardziej praktyczny prezent, np. ręcznik z napisem, spersonalizowany breloczek do kluczy czy komplet pościeli.

Romantyczna wycieczka dla męża

Z całą pewnością mąż ucieszy się z prezentu w postaci romantycznej wycieczki dla dwojga. Można samemu zaplanować podróż lub skorzystać z gotowych ofert biur podroży, a także wykupić voucher na romantyczną wycieczkę. Najważniejszą kwestią jest wybór docelowego miejsca takiej romantycznej wycieczki. W miesiącach wiosennych i jesiennych dobrze sprawdzi się aktywny wypoczynek, który zagwarantuje wypad w góry. Natomiast latem można zdecydować się na wycieczkę nad morze. Ciekawą opcją jest również wykupienie pobytu w SPA.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ