Nie zawsze w danym dniu, w standardowych pakietach telewizji kablowej można znaleźć interesujące pozycje. To bardzo kłopotliwa sytuacja, szczególnie gdy na zewnątrz panuje niekorzystna aura i trudno znaleźć sobie inne zajęcie. W takim przypadku warto skorzystać z paczek tematycznych, które pozwalają na uzupełnienie oferty telewizyjnej o kanały zgodne z zainteresowaniami.

Rodzaje paczek tematycznych

Paczki tematyczne, które można spotkać w ofercie operatorów, są dostosowane do potrzeb osób w każdej kategorii wiekowej. Przykładem są tutaj pakiety z bajkami i programami młodzieżowymi czy też takie, w których można spotkać kanały tematyczne z subtelną erotyką dla osób dorosłych. Oprócz tego, w paczkach z kanałami telewizyjnymi znajdują się także te przeznaczone dla fanów wszelakiej maści sportów, programów popularnonaukowych, czy też filmów i seriali.

Ile kosztuje paczka tematyczna?

Koszt paczki tematycznej nie jest duży. Operatorzy, tacy jak np. INEA oferują je w atrakcyjnych cenach od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. Kanały tematyczne w nich obejmują również od kilku do kilkunastu różnych pozycji. Dodatkowo, w pierwszych miesiącach korzystania z usług można liczyć na specjalne rabaty. Opłata za paczkę tematyczną jest dodawana do miesięcznego rachunku za usługi telewizji kablowej lub też za paczkę usług. Nie trzeba się zatem martwić o to, że za dodatkowe kanały tematyczne trzeba będzie uiszczać opłatę kolejnym przelewem lub przekazem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ