DPD, zamów kuriera

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych przewoźników. Samochody z charakterystycznym logo przemierzają ulice polskich miast oraz miasteczek i coraz więcej na mapie kraju znaleźć można punktów, w których samodzielnie można nadać lub odebrać paczkę. To bardzo wygodne i świetnie wpisuje się w tryb życia współczesnych ludzi. Jeśli chcesz skorzystać z usług DPD, zamów kuriera online i dopasuj opcje do swoich potrzeb.

Jak przygotować przesyłkę dla kuriera DPD?

Przed wysłaniem paczki DPD należy ją odpowiednio zapakować. Wpływa to na cenę usługi, czas jej realizacji oraz gwarantuje bezpieczeństwo przedmiotom, które nadajemy. Przewoźnik przygotował swoje wytyczne dotyczące pakowania paczki oraz maksymalnych parametrów i samego opakowania. Gdy chcesz skorzystać z oferty DPD, zamów kuriera. W intuicyjny formularz wpisz podstawowe dane paczki takie jak waga oraz wymiary i wybierz różnego rodzaju opcje dodatkowe, jeśli takie są twoje preferencje. Na tej podstawie wyceniana jest usługa i szacowany jest czas doręczenia przesyłki. Po przesyłkę przyjedzie kurier lub też można ją dostarczyć do jednego z punktów. To idealna opcja dla tych, którzy nie mają czasu czekać na kierowcę i cenią niezależność.

Paczka DPD musi być zapakowana w karton lub w specjalne firmowe foliopaki. Opakowanie powinno być dostosowane do wielkości i ciężaru ładunku oraz jego specyfiki. W przesyłce nie mogą się znaleźć przedmioty zabronione w transporcie na mocy krajowych i międzynarodowych przepisów oraz restrykcji samego przewoźnika. Jeśli przygotowałeś paczkę DPD, zamów kuriera. Szybko dostarczy przesyłkę do adresata.

Opcje dodatkowe DPD

Korzystając z panelu DPD zamów kuriera, można wysłać paczkę o maksymalnej wadze do 50 kilogramów. Powinna mieć ona regularny kształt, a szczególnie rzeczy podatne na uszkodzenia muszą być odpowiednio zabezpieczone. Taką paczkę można także oznaczyć specjalnymi naklejkami. W formularz zamówienia poza wagą i wymiarami przesyłki wpisuje się również dane adresowe oraz można wybrać opcje dodatkowe. W większości przypadków będą one wpływać na cenę usługi, ale pozwalają dopasować ją do swoich potrzeb. Klienci niezmiennie chętnie wybierają więc pobranie. Poza tym powodzeniem cieszy się także dodatkowe ubezpieczenie czy też dokumenty zwrotne. Ta ostatnia opcja jest chętnie wybierana przez klientów biznesowych. Bezpłatny jest natomiast moduł śledzenia przesyłki online. Wystarczy w specjalne miejsce wpisać numer listu przewozowego. Jest on generowany, gdy skończysz wypełniać formularz i zapłacisz za usługę. Chcesz wysyłać szybko i tanio DPD, zamów kuriera przez internet.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ