Ile kosztuje tworzenie stron internetowych

Jak w każdej innej branży usługowej, tworzenie stron internetowych może być zarówno wykonane samodzielnie, jak i przez profesjonalistów za odpowiednie pieniądze. Możemy je też zlecić na czarnym rynku, ale wtedy nigdy nie powinniśmy spodziewać się rewelacyjnych efektów.

Samodzielne tworzenie strony

W Internecie dostępne są specjalne strony, na których użytkownik jest w stanie samodzielnie, intuicyjnie wykreować własną stronę. Na stronach takich dostępne są setki gotowych szablonów, według których można tworzyć witrynę. W przypadku skomplikowanych stron, co do których mamy konkretną własną wizję, przydatna może być jednak pomoc specjalisty z najwyższej półki. Strony bazujące na gotowych szablonach mogą być dobrym rozwiązaniem dla firm, które:
-mają już stałych klientów, a strona ma służyć tylko zaakcentowaniu swojej obecności w sieci
-nie mają rozbudowanych usług i nie planują tego zmienić w przyszłości
-nie zamierzają generować dochodów na stronie
-chcą jedynie zareklamować się w sieci w prosty sposób, wstawiając doń swoją stronę-wizytówkę.

Tworzenie stron internetowych przez ekspertów

Profesjonalnie kreowanie wizerunku w sieci pozwala na bazie jednej strony wygenerować duże dochody dla firmy. Właśnie dlatego warto pomyśleć o potencjalnym poszerzeniu swoich usług lub swojego asortymentu. W każdej branży rozwój jest wskazany i mile widziany, dlatego warto o tym pomyśleć, kreując swoją stronę.

Wykreuj swój wizerunek w sieci

Gdy powierzymy zrobienie strony profesjonaliście, zapłacimy setki, a nawet tysiące złotych. W zależności od rozpiętości oferty i stopnia zaawansowania strony, zapłacić możemy nawet 13-15 tysięcy złotych za wykonanie sklepu internetowego! Oczywiście, możemy poprzestać na wystawianiu swoich produktów przez portale aukcyjne, jednak chcąc działać na dużą skalę powinniśmy pokusić się o wydatek na własny sklep.

Kreowanie wizerunku w sieci to tak naprawdę kompleksowa sztuka. Za wizerunkiem każdego profesjonalisty stoi porządnie postawiona, doskonale funkcjonująca strona, na której potencjalny odbiorca znajduje wszelkie informacje, jakich potrzebuje. Zamiast poszukiwać oszczędności, lepiej poszukać funduszy na stworzenie dobrej witryny od podstaw przez ekspertów.

Artykuł powstał we współpracy z agencją interaktywną Iguana Studio

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ