Dzięki tym gadżetom zyskasz klasę godną samego Bonda

Doskonale skrojony garnitur, idealnie zawiązany krawat, świeżo ogolona twarz i martini w ręce. Przepis na mężczyznę idealnego? Nawet w czasach, w których królują brodacze, wizerunek Jamesa Bonda klasyfikowany jest jako eleganckiego i szykownego mężczyzny.

I Ty łatwo możesz mu dorównać. Ale nie tylko perfekcyjny wygląd uczyni z Ciebie rasowego dżentelmena. By być jak James Bond, musisz jeszcze zaopatrzyć się w prawdziwe szpiegowskie gadżety.

Dopełnienie stylizacji, bo krawat to nie wszystko

Prawdziwy mężczyzna nie może obyć się bez wiedzy o wiązaniu krawatu. Wiesz jednak, że wykorzystując porady detektywistyczne, krawat możesz wyposażyć w akcesorium, którym nie wzgardziłby sam agent z licencją na zabijanie?

Mowa o kamerze!

Dzięki takiemu kamuflażowi każde spotkanie zostanie utrwalone. Udowodnienie braku lojalności współpracownika bądź próby szantażu czy wyłudzenia, nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu.

Nie jesteś z tak wytrawnym stylem za pan brat? Nie szkodzi. Choć nie do końca wiadomo, czy aby na pewno okulary dodają inteligencji, bez wątpienia wpływają na wizerunek człowieka. Okulary mogą zwiększyć Twój urok osobisty, a nawet seksapil!

okulary-z-minikamerka

I ten element stylu z powodzeniem możesz wykorzystać jako podwójne pasmo widzenia. Bo to co raz zobaczysz, odtworzysz ponownie. Minikamera w okularach to nie tylko wymysł serialowego detektywa Malanowskiego i jego partnerów, a powszechnie dostępny gadżet. Czyżby notowanie na studenckich wykładach właśnie przestało mieć sens?

Obserwacja w gratisie do kawy i długopisu

minikamera-w-kubku-na-kawe

A może wielbisz kawę i niczym rasowy hipster wędrujesz po mieście z kubkiem ze Starbucksa? Zamień go na kubek z rejestratorem wideo. Anonimowa obserwacja otoczenia jest teraz na wyciągnięcie ręki… po kawę.

Od teraz posiadanie przy sobie długopisu nabrało nowego znaczenia. Bo dzięki niemu nie tylko zanotujesz istotne informacje, ale także nagrasz ważną rozmowę. Dyktafon ukryty w długopisie, to prawdziwe must have dżentelmena, któremu nie powinno umknąć żadne wypowiedziane słowo. W łatwy sposób możesz nagrywać więc także swoje notatki głosowe, a wszystko, co przyjdzie do głowy, już nigdy nie ulotni się niczym kamfora.

Poufna informacja powinna zostać poufną

Agent 007 musi zapamiętać wiele istotnych informacji. Zauważyłeś, że jednak nigdy ich nie notuje, a wszystko zapisuje w głowie, traktując ją niczym twardy dysk komputera bez możliwości włamania? Racja – dyktafon dyktafonem, ale co jeśli to na tyle cenne informacje, że bezwzględnie nie mogą trafić w niepowołane ręce?

Bez obaw. Nie musisz oczekiwać od siebie pamięci absolutnej. Ważne terminy, numery kont czy haseł możesz tymczasowo zapisać na znikającym papierze szpiegowskim. Tworzenie tajnych notatek w kryzysowych sytuacjach to iście bondowska umiejętność. Co zrobić, gdy zapisana kartka powinna odejść w niepamięć? Zamoczyć ją w jakiejkolwiek cieczy – to sprawi, że magicznie ulegnie zniszczeniu.

Już czujesz na sobie zalotne spojrzenia kobiet? Skoro Bondowi się nie oparły, Ty również masz spore szansę na przekreślenie szans pozostania monogamistą.

Więcej szpiegowskich gadżetów znajdziesz na portalu http://porady-detektywistyczne.pl/.

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ