Spodnie z dziurami - zestawienia

Celowo podziurawione spodnie to element stylizacji będący wyjątkowo modnym, młodzieżowym oraz odważnym. Chcąc nadać swojemu wyglądowi unikalnego charakteru, warto eksperymentować z różnymi zestawieniami, które uwzględniają w sobie użycie wspomnianych spodni.

Rockowy styl

Oczywistym zastosowaniem spodni z dziurami jest ich wkomponowanie w stylizacje nawiązujące do rockowego, buntowniczego klimatu. To właśnie w tych kompozycjach dziurawe spodnie odnajdą najbardziej adekwatne miejsce – w połączeniu z flanelową koszulą, skórzaną kurtą, ciężkimi butami lub trampkami staną się symbolem wolności i swobody, cechującej ich właściciela.

Dziurawe spodnie w eleganckiej stylizacji

Podobny pomysł brzmi kontrowersyjnie i zaskakująco, jednak możliwe jest uzyskanie atrakcyjnego połączenia dziurawych spodni z bardziej formalnymi częściami garderoby. Biała bluzka, elegancki płaszcz czy szykowne buty staną się doskonałym uzupełnieniem obcisłych, dziurawych rurek w odcieniach czerni.
Dodatkowe elementy, jak błyszczący zegarek, połyskująca torebka czy wyrazista biżuteria podkreślą wykwintny charakter podobnej stylizacji.

Swobodnie i na co dzień

Codzienne zestawienia odzieżowe powinny cechować się przede wszystkim wygodą – komfort wykonywania zwykłych, prozaicznych czynności powinien zostać zachowany, przy jednoczesnym zapewnieniu atrakcyjnego wyglądu.
Dziurawe spodnie w codziennym stylu mogą być łączone z luźnymi bluzkami, jak również dłuższymi swetrami i narzutkami. Warto także pamiętać o dodatkach, które powinny być uzupełnieniem całości zestawienia oraz współgrać z jego codziennym i wygodnym stylem.

Kupując omawiane spodnie lepiej zdecydować się na subtelne i delikatne rozcięcia, rezygnując z dużej ilości poszarpanych dziur – zbyt wiele otworów może okazać się przytłaczające oraz w dużym stopniu dominujące nad innymi, równie istotnymi elementami danego zestawienia. Ponadto warto pamiętać, że przesada nie jest odpowiednia w żadnej stylizacji – wywołuje bowiem efekt przeciwny od zamierzonego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ