Okulary przeciwsłoneczne - lustrzanki

Lustrzanki to okulary przeciwsłoneczne, które szczytują w modowych rankingach, stanowiąc jeden z najbardziej popularnych wyborów wśród gwiazd oraz znawców mody. Okulary te wywołują efekt odbicia lustrzanego, a szkła mogą mienić się różnymi kolorami. Warstwa zewnętrzna odbija obraz, sprawiając że oczy właściciela okularów zostają ukryte.

Uniwersalna propozycja

Okulary przeciwsłoneczne typu lustrzanka charakteryzują się uniwersalnością, gdyż są adekwatną propozycją zarówno dla pań, jak i panów. Aspekty wizualne, jak karnacja, kolor włosów czy preferowany styl ubierania się nie mają większego znaczenia – szeroki wybór lustrzanek zapewnia możliwość wyboru odpowiedniego modelu dla każdego.

Dobór oprawek

Kształt oraz rodzaj oprawek wpływają na wygląd twarzy. Z tego względu to właśnie oprawki stanowią kluczową kwestię podczas wybierania okularów, także przeciwsłonecznych.

Kocie oprawki

Ten typ okularów cechuje się wyjątkową zalotnością oraz nieco figlarnym stylem – podkreśla kobiecość oraz nadaje seksownego i zmysłowego charakteru. Twarz przyozdobiona w oprawki kocie staje się zharmonizowana, a jej kształt wydaje się bardziej regularny.

Aviatorki / pilotki

Model oprawek tego typu stał się popularny w odniesieniu do omawianych lustrzanek, jednak najlepiej sprawdzi się u osób cechujących się pociągłą twarzą – oprawki te skracają optycznie twarz, sprawiając że wygląda na okrąglejszą.

Oprawki okrągłe

Okulary okrągłe występują w różnych rozmiarach – duże lub małe powinny sprawdzić się w odniesieniu do każdego stylu. Warto jednak pamiętać, że okrągłe oprawki wywołują efekt poszerzenia twarzy, dlatego osoby o okrągłych kształtach powinny z nich zrezygnować.

Kolory na oprawkach

Lustrzanki mieniące się różnokolorowymi odcieniami można łączyć z wielobarwnymi oprawkami – decydujące w wyborze koloru oprawek będą indywidualne preferencje ich właściciela. Pole do eksperymentowania jest bardzo szerokie, warto więc pozbyć się ograniczeń i puścić wodze fantazji – najbardziej nieoczekiwane zestawienia mogą bowiem okazać się bardzo atrakcyjne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ