Wystarczy się rozejrzeć po ulicach polskich miast aby od razu zauważyć, że dbanie o wygląd w dzisiejszych czasach nie jest tylko i wyłącznie domeną kobiet. Nacisk na schludny wygląd kładą również mężczyźni. Wielu z nich nie unika regularnych wizyt u fryzjera a nawet kosmetyczki. Wiele z drogerii kosmetycznych posiada specjalnie wydzielone działy, na których półkach znajdziemy tylko i wyłącznie kosmetyki dedykowane mężczyznom. Panowie stawiają przede wszystkim na praktyczność, dlatego królują wśród nich męskie krótkie fryzury. Czy istnieje sposób, aby połączyć praktyczność z elegancją i schludnością? Męska krótka fryzura nie musi oznaczać nudy i prostoty.

 

Męska krótka fryzura – jak ją odpowiednio wymodelować?

Aby nasza męska krótka fryzura nabrała blasku i wyróżniała się w tłumie, wystarczy zainwestować w jeden z wielu dostępnych na rynku kosmetyków do stylizacji włosów. W drogeriach bez problemu znajdziemy specjalistyczne żele, woski, gumy oraz brylantyny. Wybór odpowiedniego kosmetyku dla naszej męskiej krótkiej fryzury jest rzeczą indywidualną. Niezależnie od naszego wyboru, ceny tych kosmetyków oscylują w granicach kilku złotych i nie uszczuplą w znaczny sposób naszego budżetu. Wystarczy jedynie odrobina wybranego przez nas produktu, aby nasza męska krótka fryzura zaczęła od razu zwracać na siebie uwagę. Modnym w tym sezonie jest zaczesywanie włosów na bok lub do tyłu. Jest to bardzo prosta stylizacja nie wymagająca od nas specjalnych umiejętności, a zastosowanie jednego z wymienionych kosmetyków nada jej trwałości, dzięki czemu nasza męska krótka fryzura odporna będzie na niesprzyjające warunki atmosferyczne i będziemy mogli cieszyć się nią przez cały dzień.

Czy męska krótka fryzura musi oznaczać strzyżenie na jedną długość?

męska krótka fryzuraMęska krótka fryzura nie oznacza od razu strzyżenia na tak zwanego jeża, czyli na jedną długość na całej powierzchni głowy. Aby się wyróżnić, wystarczy zastosować prosty zabieg i ostrzyc nasze włosy na bokach oraz z tyłu głowy na krótszą długość niż na jej czubku. Takie strzyżenie zapewni świetny, rzucający się w oczy kontrast. Aby nasza męska krótka fryzura stała się jeszcze bardziej finezyjna, do tego typu strzyżenia można dodać wymienioną wcześniej, prostą w wykonaniu stylizację. Mimo swojej prostoty i łatwości wykonania, ten wariant męskiej krótkiej fryzury króluje w tym sezonie nie tylko na ulicach miast, ale również wśród celebrytów na czerwonych dywanach oraz tak zwanych ściankach. Męska krótka fryzura to idealny wariant na zamaskowanie łysiny, z którą boryka się coraz więcej panów. Sprawi ona, że dolegliwość nie będzie aż tak rzucać się w oczy a odpowiednia stylizacja sprawi, że będzie ona wręcz niezauważalna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ