Nazwa kulki gejszy jest nieprzypadkowa. Kulki przez stulecia były stosowane przez japońskie gejsze, by utrzymać ich narządy płciowe w dobrej kondycji. Dziś o dobrodziejstwie prostego gadżetu mówią nawet ginekolodzy, którzy zalecają jego stosowanie w okresie przygotowań do ciąży oraz po porodzie. Dodatkowo regularne używanie kulek przez kobietę sprawia, że czerpie więcej przyjemności z seksu.

Gadżet, który przynosi kobietom rozkosz

Kulki gejszy w przeciwieństwie do gadżetów takich jak masażer erotyczny czy lalki miłości powstały tylko po to, by służyć kobietom. Budowa akcesorium jest niezwykle prosta. Kilka kulek w różnych wielkościach jest ze sobą złączonych za pomocą sznureczka lub silikonu. Gadżet wkłada się do pochwy i zaciska się mięśnie dna miednicy w taki sposób, by akcesorium pozostawało wewnątrz ciała. Takie ćwiczenia zwiększają elastyczność ścian pochwy, chronią przed ich wiotczeniem oraz przed utratą satysfakcji ze współżycia przez oboje partnerów. Wyćwiczona pochwa nawet po kilku porodach i po przejściu menopauzy zapewnia kobiecie i mężczyźnie rozkosz, o jakiej nie mogą pomarzyć inni. Nawet najlepsza sztuczna pochwa nie da tak silnego i długiego orgazmu, jaki zapewni regularne używanie kulek gejszy.

Zabawka erotyczna dla dwojga?

Gadżety takie jak dmuchane lalki czy masażery erotyczne do prostaty są kierowane głównie do mężczyzn podobnie jak kulki gejszy do kobiet. Powinno się jednak pamiętać, że odrobina fantazji wystarczy, by wszelkie zabawki erotyczne wykorzystywać wspólnie. Dzięki sztucznej pochwie lub lalce miłości, można spełnić fantazję o seksie w trójkącie bez obaw o urażenie uczuć drugiej osoby. Natomiast za pomocą kulek gejszy mężczyzna może zapewnić kobiecie wspaniały orgazm. Seks shop oferuje nie tylko klasyczne kulki, ale i kulki waginalne wyposażone w system wibrujący. Dzięki nim, mężczyzna przygotowuje kobietę do dalszych igraszek, wydłuża seks i daje jej maksimum przyjemności. Dodatkowo stymulowane są ścianki pochwy i mięśnie Kegla, które kobieta może rytmicznie zaciskać i rozluźniać, gdy mężczyzna znajduje się wewnątrz – jest to gwarancja niesamowitych odczuć dla obojga partnerów.

Kupując kulki waginalne, warto przyjrzeć się materiałowi, z jakiego są wykonane. Ze względu na to, że wkłada się je do wnętrza pochwy, konieczne jest ich dokładne czyszczenie i dbanie o ich sterylność. Korzystanie z gadżetu, który trudno umyć, może doprowadzić do pojawienia się przykrych i bolesnych zakażeń narządów płciowych. Ponadto warto wybrać modele, które można używać w połączeniu z lubrykantami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ