Klej do sztucznych rzęs

Klej użyty do przyklejenia sztucznych rzęs powinien stać się lekko gumowaty i elastyczny, dzięki czemu łatwo odkleja się od skóry. Sztuczne rzęsy są nieodłącznym elementem wyrazistego makijażu oczu. Sztuczne rzęsy są coraz doskonalsze i wygodniejsze. Podobnie jest z klejami, które są już na tyle bezpieczne i delikatne, że zabiegowi doklejania mogą poddawać się panie dotknięte alergią.

Klej

Klej do sztucznych rzęs dobiera się w zależności od materiału, z którego wykonane są sztuczne włosie, ale istnieją uniwersalne rodzaje: żywiczne i gumowe pasujące do wszystkich rodzajów rzęs. Najwyższy czas schnięcia – do 5-6 sekund wymaganym płynem jest ten gęstej konsystencji (na żywicach). A jeśli chodzi o silikonowy profesjonalny to w zupełności wystarczy 1 sekundy do pełnego zatwierdzenia faktury podłoża.

JAKI KLEJ DO SZTUCZNYCH RZĘS BĘDZIE NAJLEPSZY DLA NAS

  1. Miu Lashes S+

Klej do sztucznych rzęsKlej S+ o umiarkowanym czasie schnięcia to bardzo dobry wybór dla stylistek, które cenią sobie możliwość ewentualnych poprawek. Bardzo dobrze sprawdza się u osób, które są na początku swojej rzęsowej drogi. Klej S+ jest bardzo elastyczny i średnio gęsty, co wpływa pozytywnie na komfort pracy. Schnie około 3 sekund więc nie powoduje sklejek.

  1. Miu Lashes ULTRA

Klej do rzęs ULTRA to jeden z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych klejów przez nasze klientki. Schnie szybko ok 2-3 sekundy, co przyspiesza proces aplikacji. Klej Ultra ze względu na prędkość wiązania przeznaczony jest dla stylistek z doświadczeniem.

  1. Miu Lashes VOLUME

Klej VOLUME to specjalista w dziedzinie objętościowego przedłużania rzęs. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu utrzymuje nawet kilka rzęs. Nadaje się zarówno do małych objętości 2D-3D, jak i tych spektakularnych 6D-8D. Schnie błyskawicznie co bardzo przyspiesza pracę i nie powoduje powstawania sklejek. Uwielbiany przez nasze klientki. Przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych stylistów.

  1. Miu Lashes EYELASH MASTER EFFICIENCY+

Przeznaczony wyłącznie dla zaawansowanych i mocno doświadczonych stylistów. Jest wyjątkowo elastyczny, a jego gęstość umiarkowana, co wpływa pozytywnie na komfort pracy. Jest bardzo szybki – wiąże już w 1 sekundę. Charakteryzuje się podwyższoną odpornością na warunki otoczenia przez co jego wydajność zwiększa się nawet o 40% w stosunku do innych klejów. Pozwala to na nawet 25% zmniejszenie kosztów materiałowych (kleju) w przeliczeniu na każdą klientkę.

  1. Miu Lashes SENSITIVE

Klej SENSITIVE dzięki swojej obniżonej oparowości jest szczególnie polecany dla osób ze skłonnościami do alergii. Niestety w przypadku tego produktu trzeba liczyć się z wolniejszym czasem schnięcia – nawet 5 sekund.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ