Japońska precyzja w gustownym wydaniu – zegarki Lorus

0
1139

Lorus to japońska marka należąca do globalnego światowego potentata Seiko Watch Corporation. Nie trudno się domyślić, że podstawowym i flagowym produktem firmy są zegarki na rękę. Produkty od tego producenta znane są na wszystkich kontynentach, a marka rok rocznie święci triumfy w większości rankingów branżowych, a każda linia zostaje pozytywnie odebrana zarówno przez specjalistów, jak i klientów. Dużą zaletą jest to, że zegarek Lorus pasuje do większości stylizacji i to właśnie dzięki tej swoistej uniwersalności miliony klientów na całym świecie pokochały czasomierze od Lorus.

Pierwsze nowoczesne zastosowania

Warto dodać, że z zegarkiem Lorus wiąże się także szereg zalet, jeśli chodzi o specyfikację techniczną. Producent zadbał o to, aby wyposażyć swoje urządzenia w najwyższej klasy mechanizmy, a wszystko opakować w wytrzymałe i ładne materiały. W ofercie znajdziemy elektryczne urządzenia z mechanizmem kwarcowym oraz tzw. zegarki mechaniczne automatyczne i ręcznie nastawiane. Nie jest to czas i miejsce, by tłumaczyć różnice pomiędzy tymi systemami, aczkolwiek chcieliśmy zasygnalizować jedynie, że w ofercie japońskiej marki znajdzie się zegarek Lorus w każdym z tych typów. Dodatkowo większości urządzeń zostało wyposażonych w specjalne systemy, które obecnie są już standardem w zegarkach, aczkolwiek można zauważyć, że w czasach, gdy zaczęły być stosowane w zegarkach Lorus były pewnego rodzaju nowością. Chodzi tutaj między innymi o kopertę i elementy wykonane ze stali szlachetnej, szafirowe i mineralne szkła przykrywające cyferblaty, podwyższony standard szczelności i odporności na ciśnienie, czy w końcu elegancki i funkcjonalne paski skórzane i bransolety.

Zegarek na każdą okazję

Skoro jesteśmy przy estetyce, to należy zwrócić uwagę, że w przypadku każdego zegarka Lorus można mówić o wyjątkowej stylistyce i bardzo oryginalnych wzorach. Każda nowo zaprojektowana linia różni się od poprzednika, aczkolwiek posiada także elementy wspólne charakterystyczne dla producenta. Zegarki Lorus nadają się na każdą okazję. Będą doskonały dodatkiem do eleganckich strojów i sukni wieczorowych, jak również sprawdzą się, jako zegarek, na co dzień. To, na jaką wersję zegarka Lorus się zdecydujemy, powinno w pierwszej kolejności zależeć od indywidualnych preferencji, ale także od charakteru, jaki będzie on pełnił. Producent przyszykował szeroką ofertę różnych wersji, dlatego jesteśmy przekonani, że uda się znaleźć tę odpowiednią i co więcej będzie ona trwałym urządzeniem, które niezawodnie posłuży przez wiele lat użytkowania. Specjaliści twierdzą, że zegarki Lorus to jednej z najrzadziej serwisowanych urządzeń na rynku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ