Jak stworzyć pamiątkowe zdjęcie na prezent?

Zdjęcie może także być wspaniałym pomysłem na upominek, ale warto zadbać o to, aby było ono jedyne w swoim rodzaju. Przedstawiamy pomysły na stworzenie pięknego, pamiątkowego zdjęcia na prezent!

Zdjęcie z wakacji, wesela czy też innego ważnego wydarzenia mogą stać się ciekawą pamiątką, która na długi czas będzie przypominała o przyjemnych chwilach. Taki upominek można przygotować samodzielnie, ale również można zdecydować się na jego zamówienie w firmie, która specjalizuje się tworzeniu oryginalnych upominków. Oto kilka naszych pomysłów na przygotowanie takiego podarunku dla bliskiej osoby.

Mozaika ze zdjęć

To mozaika tworzona z różnych fotografii, które składają się na jedną dużą fotografię. Do jej stworzenia można wykorzystuj się malutkie zdjęcia własne lub inne. W internecie dostępne są programy do tworzenia fotomozaiki, ale mozaika ze zdjęć może być wykonana też przez firmę.

Usługi tego rodzaju oferuje między innymi sklep MyGiftDna.pl, który zapewnia kompleksową obsługę włącznie ze stworzeniem atrakcyjnie wyglądającej mozaiki oraz jej wydrukowaniem na profesjonalnych maszynach poligraficznych. Wtedy mozaika ze zdjęć wygląda naprawdę wspaniale.

Obraz ze słów tworzących zdjęcie

Wygląda naprawdę efektownie, ponieważ różne słowa pisane mniejszym i większym stopniem czcionki składają się na duże zdjęcie. Taka chmura słów może być także różnokolorowa, dając dekoracyjny, nowoczesny efekt.

Takie obrazy można wykonać samodzielnie w programie przeznaczonym do tego celu, ale lepszy efekt uzyska się także wtedy, gdy zajmą się tym fachowcy. Obrazy ze słów oferuje też MyGiftDna.pl.

Zdjęcie typu two tone czy stencil

Jest ono obrobione tak, że ma tylko dwa odcienie, na przykład fioletowy i niebieski czy pomarańczowy i żółty, aby uzyskać futurystyczny, nowoczesny efekt. Zdjęcia tego rodzaju od razu przyciągają wzrok i na pewno spodoba się osobom lubiącym niebanalne upominki.

Można zamówić je też we wskazanym sklepie, ale także wykonać samemu w programach graficznych, odpowiednio manipulując kolorami. W sieci można znaleźć poradniki w formie wideo, które pokazują, jak można wykonać takie zdjęcie – potem wystarczy tylko zadbać o jego wydruk.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ