ćwiczenia na płaską pupę

Kiedyś mężczyźni zwracali uwagę na piersi kobiety. Jednak z biegiem lat to się zmieniło i obiektem ich westchnień stała się pupa. Obecnie prawie każda kobieta podąża za modą  i pragnie mieć piękną oraz wymodelowaną pupę. Na pewno lepiej wyglądają okrągłe i uniesione pośladki, nie ważne czy nosimy szorty, spódnicę, czy spodnie. Płaska pupa stała się kompleksem, jednak każda z nas może to zmienić. Jak można osiągnąć lepszy kształt pupy? Odpowiedź jest bardzo prosta ponieważ wystarczy trochę motywacji, cierpliwości i systematycznych ćwiczeń na płaską pupę.

Do dzieła!

Tak naprawdę innej drogi niż ćwiczenia niema. Dzięki treningom i ćwiczeniom nasze pośladki na pewno pięknie się uniosą, wymodelują i zaokrąglą. Są na to trzy ćwiczenia, które gwarantują nam taki efekt. Wystarczy tylko, że będziemy je wykonywać w 3 seriach po 15 powtórzeń na stronę.

Unoszenie nóg

Aby wykonać te ćwiczenie na płaską pupę musimy uklęknąć, a dłonie opieramy na podłodze, tak aby znajdowały się pod barkami. Napinamy pośladki, a lewą nogę uginamy i podnosimy ją do góry. Stopa ma celować w stronę sufitu. W tej pozycji zostajemy przez chwilę, a następnie opuszczamy nogę, ale nie opieramy kolana na podłodze. W trakcie ćwiczenia utrzymujemy biodra nieruchomo.

ćwiczenia na pupę - jakie wykonywać

Wykroki

Stajemy w delikatnym rozkroku, dłonie trzymamy na biodrach. Robimy duży krok w przód. Stopniowo i delikatnie obniżamy ciało do momentu gdy kolano będzie zgięte pod kątem prostym. Następnie wracamy do pozycji początkowej. Powtarzamy wypad na drugą nogę. Tułów natomiast powinien przez cały czas być wyprostowany. To znakomite ćwiczenie na płaską pupę.

Wypady w bok

Rozstawiamy nogi szeroko, a w tym samym czasie zginamy prawe kolano i prostujemy lewą nogę. Kolano powinno znajdować się w pozycji prostopadłej do podłogi. Ciężar ciała przenosimy na prawą nogę. Pochylamy się do przodu, tak by barki znajdowały się nad prawym kolanem. Ćwiczenie wykonujemy również na lewą nogę.

Przysiad sumo

Stajemy w pozycji rozkrocznej.  Plecy muszą być wyprostowane a my, wykonujemy przysiad. Nie możemy zbyt pochylać się do przodu, plecy natomiast muszą być proste. Przy wykonywaniu tego ćwiczenia napinamy brzuch i pośladki, najmocniej, jak tylko potrafimy. Dodatkowo równie dobre efekty możemy uzyskać dzięki spacerom, wspinaczce, jeździe na rowerze i pływaniu. Jest to gwarancja na wymodelowanie pośladków i posiadanie pięknej pupy. Tak naprawdę możemy wykonywać ćwiczenia na płaską pupę 3 razy w tygodniu, a już po miesiącu zobaczymy efekty. Musimy pamiętać, że każdy trening musimy rozpocząć od 10-minutowej rozgrzewki. Warto również zakończyć trening ćwiczeniami rozgrzewającymi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ