ciemny blond z refleksami

Coraz więcej kobiet decyduje się na zmianę swojego naturalnego koloru włosów. Farby do ich malowania dostępne są dziś w niemal każdym supermarkecie. Wachlarz kolorów i ich odcieni robi bardzo wielkie wrażenie. Mimo popularyzacji farb do włosów, nie wszystkie kobiety są w stanie odważyć się na tak wielką zmianę w swoim wyglądzie. Na pomoc przychodzi im jedna z bardzo modnych i popularnych fryzur, która nie wymaga aż tak wielkiej odwagi. Mowa tu o pasemkach. Wśród tych klasycznych, polegających na nadaniu pasmom włosów całkowicie innego koloru niż naturalny, modne są tak zwane refleksy. Dlaczego tak popularnym w ostatnim sezonie stał się ciemny blond z refleksami?

 

Czym są refleksy oraz czemu zawdzięczają swoją popularność?

 

Coraz więcej kobiet decyduje się na ciemny blond z refleksami. Rozwiązanie to staje się, z sezonu na sezon, coraz bardziej popularne i modne. Refleks polega na wywołaniu efektu rozświetlenia włosów przez promienie słońca. Efekt ten najłatwiej osiągnąć jest poprzez pomalowanie ich pasm odcieniem jaśniejszym od naturalnego koloru. Kolor ten, aby efekt był widoczny, powinien być jak najbardziej zbliżony do naszego naturalnego odcienia. Ciemny blond z refleksami popularny wśród kobiet jest nie od dziś. Czasy największej świetności tego rodzaju fryzury przypadają na lata 90. Ciemny blond z refleksami, swoją popularność zawdzięcza głównie temu, że jest niewielką, kosmetyczną zmianą w wyglądzie,  która nie wymaga zbyt wielkiej odwagi. Mimo to jej efekt jest piorunujący i niemal od razu zauważalny. Wiele kobiet obawia się, że poprzez zabieg farbowania, ich włosy stracą na zdrowiu. Ciemny blond z refleksami stanowi dla nich idealne rozwiązanie, ponieważ nie farbujemy wszystkich włosów, a jedynie ich niewielką część.

 

Jak w domowy sposób wykonać ciemny blond z refleksami?

ciemny blond z refleksamiCiemny blond z refleksami jest fryzurą, która nie wymaga od nas, często bardzo kosztownej, wizyty w specjalistycznym zakładzie fryzjerskim. Z powodzeniem fryzurę te możemy wykonać samodzielnie we własnym domu. Niezbędnymi do uzyskania efektu ciemnego blondu z refleksami będzie zakup farby  o odcieniu jak najbardziej zbliżonym do naturalnego. Z pomocą powinien przyjść pracownik drogerii, w której kupujemy produkt. Aby wykonać ciemny blond z refleksami, potrzebny będzie nam specjalny czepek do malowania włosów oraz szydełko. Po nałożeniu czepku na głowę, za pomocą szydełka przekładamy pasma włosów, poprzez zrobione w nim specjalnie dziurki. Tylko od naszej kreatywności zależy, jak gęste będą pasemka na naszych włosach. Ciemny blond z refleksami na pewno wywoła wielkie zainteresowanie wśród mężczyzn, zaś dla naszych koleżanek, jego efekt stanie się obiektem zazdrości i pożądania.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ