Top prezentów na komunię dla dziewczynki

Komunia jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka. Jednakże wiadomo, że czeka ono nie tylko na tę ważną uroczystość, ale i na upominek od każdego z gości. Co kupić dziewczynce na komunię, aby prezent był trafiony?
1. Aparat fotograficzny – to bardzo fajny gadżet, który przyda się nie tylko w wielu sytuacjach, ale i być może rozbudzi w dziecku fajną pasję do fotografii.
2. Książka – nie koniecznie musi być to książka religijna, ale najlepiej taka, która będzie wiązała się z hobby dziecka – na przykład z jeździectwem konnym czy gotowaniem.
3. Zegarek – jeden z najpopularniejszych prezentów. Obecnie można wybrać modele z wieloma ciekawymi funkcjami, jak chociażby wstrząsoodporność – przydatna szczególnie dla tych dziewczyn, które uprawiają sport.
4. Rower – rewelacyjna opcja, która powinna ucieszyć każde dziecko. Można wybrać przepiękne modele z koszyczkami, w pastelowych odcieniach.
5. Hulajnoga elektryczna – ostatnio bardzo na czasie. Prezent nie tylko praktyczny, ale i służący dziecku przez parę lat.
6. Laptop – która dziewczynka nie ucieszyłaby się z takiego upominku?
7. Łańcuszek z krzyżykiem – jest prezentem wybieranym najczęściej przez najbliższe osoby – dziadków bądź chrzestnych.
8. Bransoletka – na rynku jest wiele ciekawych propozycji, które na pewno przypadną do gustu młodej dziewczynie. Dodatkowo można dołączyć grawer, który zostanie miłą pamiątką.
9. Telefon komórkowy – fajnie, gdyby był on dobrany również kolorystycznie.
10. Rolki – niestety coraz częściej taki sprzęt jest wypierany przez elektronikę. Okazuje się jednak, że jest jednym z tych prezentów, z których dzieci cieszą się najbardziej.

bycmama.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ