dezynfekcja rąk

Jeszcze całkiem niedawno o potrzebie wykorzystywania środków dezynfekujących mówiło się przede wszystkim w kontekście usług medycznych i kosmetycznych. To właśnie w tych branżach należało chronić się przed wirusami i bakteriami. Środki odkażające to skuteczna ochrona przed takimi drobnoustrojami. Obecnie tego typu wyroby stosowane są przez wszystkich, niezależnie od tego gdzie pracujemy i gdzie przebywamy.

Produkty do dezynfekcji rąk

Dezynfekcja rąk to podstawa. Każdy powinien mieć świadomość konieczności mycia rąk nie tylko po skorzystaniu z toalety, ale również po wizycie w sklepie, restauracji czy innym miejscu publicznym. Kwestią zasadniczą jest oczywiście możliwie częste mycie rąk wodą i mydłem. Aby jednak zagwarantować sobie, swojej rodzinie i klientom maksymalną ochronę przed wirusami chorobotwórczymi, powinniśmy zaopatrzyć się w środki do dezynfekcji rąk.

Sklep Higiena.net, który specjalizuje się w sprzedaży tego typu produktów, proponuje następujące artykuły:

  • żele do dezynfekcji rąk,
  • pianki do dezynfekcji rąk,
  • płyny do dezynfekcji rąk,
  • mydło antybakteryjne,
  • chusteczki do dezynfekcji rąk.

W sprzedaży znajdują się wyroby, które posiadają pozytywne opinie instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, w tym między innymi Światowej Organizacji Zdrowia. Są one rekomendowane do walki z pandemią koronawirusa. Warto podkreślić, że receptury tych produktów zostały przygotowane w taki sposób, aby doskonale radziły sobie z wirusami, bakteriami i grzybami, a jednocześnie były łagodne dla skóry dłoni.

Właścicielom podmiotów usługowych i handlowych na pewno spodobają się produkty w większych opakowaniach, które można dozować w odpowiedni dla danego punktu sposób. W sprzedaży są na przykład butelki o pojemności 5 litrów. Z powodzeniem można tu też nabyć środki dezynfekujące w pojemnikach zawierających dozownik. Natomiast chusteczki do dezynfekcji rąk w funkcjonalnym opakowaniu zmieszczą się w każdej torebce lub plecaku.

Produkty do dezynfekcji powierzchni i narzędzi

Jak z pewnością każdy wie, wirusy i bakterie chorobotwórcze nie gromadzą się jedynie na rękach. Można je spotkać wszędzie. Dlatego też powierzchnie i narzędzia, które mogłyby stać się źródeł zakażenia i muszą być systematycznie dezynfekowane za pomocą przystosowanych do tego celu środków. Klamki, poręcze, uchwyty, to tylko nieliczne przykłady miejsc dotykanych przez różne przypadkowe osoby.

Jeśli chodzi o produkty do dezynfekcji powierzchni, to sklep Higiena.net oferuje:

  • chusteczki do dezynfekcji,
  • płyny do dezynfekcji,
  • spraye do dezynfekcji,
  • tabletki do dezynfekcji.

W sprzedaży są wyroby o różnych pojemnościach. Wszędzie tam, gdzie higiena stanowi najwyższy priorytet sprawdzą się chlorowe tabletki do dezynfekcji. Są one łatwe w przechowywaniu i niezwykle skuteczne. Posiadają w składzie chlor, który zapewnia odpowiedni poziom sterylności. Przy czym warto podkreślić, że współcześnie produkowane tabletki chlorowe pozbawione są nieprzyjemnego zapachu.

Dozowniki do środków dezynfekujących

Katalog produktów sklepu Higiena.net obejmuje także profesjonalne stacje do dezynfekcji. W sprzedaży znajdują się najprostsze rozwiązania w postaci pojemników dozujących i stojaków na płyny do dezynfekcji. Nie ma jednak przeszkód, aby zamówić stacje wyposażone w bezdotykowe dozowniki do płynów odkażających.

W asortymencie są dozowniki automatyczne, manualne, z ramieniem, na wkłady, dozowniki na środki dolewane. Oferowane produkty zapewniają nie tylko bezpieczeństwo sanitarne, ale również elegancko się prezentują.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ