Pierwsza randka staje się idealnym powodem do przeglądnięcia zawartości damskiej garderoby – dokonanie wyboru odpowiedniej odzieży niejednokrotnie stanowi duże wyzwanie dla kobiety, która chce przede wszystkim wyglądać atrakcyjnie oraz czuć się komfortowo. Poniżej przedstawiono pięć najbardziej uniwersalnych stylizacji, które z pewnością znajdą zastosowanie podczas pierwszej randki.

Ponadczasowa mała czarna

Krótka czarna sukienka wydaje się najbardziej popularnym elementem damskiej garderoby. Jest ona jednocześnie jednym z najbardziej uniwersalnych elementów odzieżowych – stanowi bowiem bazę do eksperymentów, może być uzupełniana różnego rodzaju dodatkami i z tego względu pasuje niemal do każdej okazji.

Formalny charakter stroju

Formalność nie musi oznaczać nudy – biała koszula może stać ratunkiem w sytuacji kompletowania zestawienia na pierwszą randkę. Założone do niej czarne spodnie oraz dopełnienie całości odważnymi dodatkami mogą stworzyć atrakcyjny efekt, będąc jednocześnie wyjątkowo wygodnym wariantem.

Marynarka podkreślająca kobiecość

Żakiety i marynarki to także części garderoby, które znajdują się w szafie niemal każdej kobiety. Ich zastosowanie jest adekwatne nie tylko podczas wyjść do pracy czy firmowych spotkań. Marynarki jako dodatek do bluzek bez rękawów oraz krótszych spódniczek czy sukienek to dobra propozycja na pierwszą randkę.

Obowiązkowe szpilki

Uważane za atrybut kobiecości, buty na szpilkach stanowią fundament damskiego stroju, zwłaszcza w kokieteryjnych i zmysłowych zestawieniach. Wysmuklenie łydki, jak również nadanie stylizacji seksownego wydźwięku to efekty uzyskiwane poprzez założenie butów na wysokim obcasie. Jednak żeby rezultat był pożądany i atrakcyjny, kobieta powinna potrafić poruszać się w szpilkach z gracją oraz wdziękiem. W przypadku dużej niechęci do tego rodzaju obuwia lepiej zrezygnować z niego podczas pierwszej randki.

Seksowna czerwień

Uwzględnienie odcieni czerwonych w randkowej stylizacji to wbrew pozorom doskonały pomysł – warto zachować umiar i rozsądek, jednak posiadanie czerwonych dodatków pomoże podkreślić charakter spotkania, jakim jest pierwsza randka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ