Pędzel do różu

Profesjonalne makijażystki korzystają w swojej pracy z ponad dwudziestu rodzajów pędzli, stosując je do każdego elementu make-up’u. Większość z nas posiada w swojej kosmetyczce choćby jeden. Dobrze dobrany róż do policzków to tylko połowa sukcesu. Drugą połowę stanowi odpowiedni pędzel. Pędzle do różu i bronzera to produkty, które z całą pewnością warto posiadać w swojej kosmetyczce. Przeznaczone do rozprowadzania kosmetyków upiększających, pomagają podkreślić kości policzkowe i ładnie wymodelować rysy twarzy.

 

Rodzaje pędzli

Pędzel do różuKażdy z pędzli do makijażu jest inny i ma określone przeznaczenie. Pędzel do różu może być okrągły bądź skośno ścięty. W przypadku, gdy pędzel jest źle wykończony, podczas gdy przeciągniesz po jego włosiu dłonią zauważysz dużą ilość wypadających włosków. Zbyt duży pędzel uniemożliwi ci przede wszystkim precyzyjne nałożenie różu na policzki, gdyż będzie on za szeroki.

  • z włosia syntetycznego – nie uczulają wrażliwej skóry i są bardziej higieniczne. Nowe technologie produkcji sprawiają, że sztuczne włoski nie są tak sztywne jak dawniej.
  • z naturalnego włosia – są zazwyczaj droższe, miękkie, łatwiej się nimi umalować

Przy wyrobie pędzli syntetycznych używa się taklonu lub nylonu. Pędzle te są lepszym wyjściem jeśli nakładamy płynne kosmetyki, ponieważ zdecydowanie łatwiej możemy je wyczyścić i nie pochłaniają wilgoci. Pędzle z naturalnego włosia polecane są do kosmetyków o sypkiej konsystencji, gdyż w przypadku kosmetyków płynnych mogą być znacznie mniej trwałe. Dodatkowo dochodzą do tego względy higieniczne- pędzle takie znacznie trudniej jest dokładnie wyczyścić.

Najlepsze pędzle do różu

  1. Annabelle Minerals wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Bambusowa rączka oraz dwukolorowe, hipoalergiczne, syntetyczne włosie nie wywołuje podrażnień ani alergii.
  2. Blusher Brush – Pędzel do różu – Golden Rose- Wysokiej jakości pędzel z włosia syntetycznego, zapewnia równomierną aplikację róży oraz bronzerów na policzkach i twarzy.
  3. PĘDZELEK DO RÓŻU ALI A-12- Pędzel do różu z miękkim i gęstym włosiem. Ścięty kształt pozwala na dokładną i precyzyjną aplikację różu. Dzięki swojemu kształtowi idealnie dopasowuje się do kształtów policzka.
  4. Gosh Pędzel do różu- To pędzel średniego rozmiaru, miękki pędzel wykonany z czarnego, koziego włosia z „końcówkami” (
  5. nieprzycięte końcówki, które mają naturalne zakończenia).
  6. ECONTOUR GOLD Pędzel do różu- Wykonany z najwyższej jakości włosia naturalnego, jest wyjątkowo trwały, odpowiedniej miękkości, nie wchłania kosmetyków, nie odkształca się i jest łatwy w utrzymaniu czystości.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ