Modne torebki

Torebka jest niezbędnym elementem kobiecej garderoby – funkcjonalna i konieczna w codziennym użytkowaniu, może jednocześnie spełniać funkcję ozdoby i estetycznego dodatku.

Wzorzyste torebki

Modnym rozwiązaniem jest rezygnacja z tradycyjnych odcieni i jednokolorowych modeli torebek. Wybór oryginalnych wzorów umieszczonych na torebkach to doskonały sposób na podkreślenie swojego unikalnego stylu i charakteru. Możliwości motywów do zastosowania na torebkach wydają się nieograniczone, warto jednak pamiętać o konieczności dobrania wzoru do reszty garderoby – całość powinna bowiem tworzyć kompletne i atrakcyjne zestawienie.

Modne fasony torebek

Fason i rozmiar noszonej torebki zależy w dużej mierze od indywidualnych preferencji jej właścicielki. Kluczową kwestią jest użyteczność torebki oraz cel, w jakim jest zakładana. Jeśli ma służyć wyłącznie jako ozdoba lub do przechowywania niewielkich drobiazgów, wtedy śmiało można wybrać mniejszą opcję. Jednak niejednokrotnie konieczne jest zabranie większej rozmiarowo torby, która jednak także może prezentować się estetycznie – w tym wypadku dobrą alternatywą może okazać się plecak, który z powodzeniem zastąpi dużą torbę na ramię.
Wyjątkowo modnym aktualnie kształtem w odniesieniu do torebek jest półksiężyc – zarówno w świecie projektantów oraz modelek, jak i w codziennej rzeczywistości, na ulicach dominują torebki nawiązujące do kształtu podkowy lub półksiężyca.
Warto podkreślić, że w najnowszych trendach nie pojawiają się torebki noszone na długim pasku na ramieniu – zostały one wyparte przez torebki przeznaczone do noszenia w ręku, bez względu na ich rozmiar i fason.

Kolor torebki

Najmodniejszym kolorem odnoszącym się do torebek jest biel – jednak dla kobiet, które nie preferują tej barwy, doskonałą propozycją mogą okazać się inne, również polecane w modowych rankingach. Różnego rodzaju delikatne pastele mogą być uzupełniane bardziej wyrazistymi dodatkami. Ponadto warto pamiętać o nieustającej modzie na połysk i blask – także w nawiązaniu do torebek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ