Mała prostownica

Małe prostownice do włosów zostały stworzone przede wszystkim z myślą o wygodzie użycia. Urządzenie tego typu swobodnie zmieści się w damskiej torebce. Jego niewielka objętość sprawia, że łatwo zabrać je ze sobą w podróż. Mimo niewielkich rozmiarów mini prostownice dorównują pracą urządzeniom standardowych rozmiarów. Ich płytki wykonane są w technologii ceramicznej, ceramiczno-turmalinowej, turmalinowej lub nanotytanowej. Prostownica to urządzenie elektryczne, służące do prostowania i kręcenia włosów, składające się z dwóch ramion połączonych zawiasem i wyposażonych w płytki grzewcze. Kupując prostownicę powinniśmy zwrócić uwagę na markę, ale również takie kwestie jak regulacja temperatury, powłoka płytek, moc sprzętu, czy też bezpieczeństwo.

Płytki małych prostownic

Małe prostownice różnią się od siebie a zmiany te dotyczą między innymi technologii wykonania płytek. Różnią się także zakresem regulacji temperatury, a także szerokością płytek i mocą urządzenia.

Mała prostownicaObecnie spotyka się zazwyczaj następujące rodzaje płytek:

 • ceramiczne (pełnoceramiczne lub posiadające powłokę ceramiczną) – równomiernie się nagrzewają
 • tytanowe (metalowe) – odporne na zużycie
 • turmalinowe (z twardego minerału) – mają właściwości jonizujące
 • teflonowe – powłoka teflonowa jest gładka, ale mało odporna
 • lustrzane – niezwykle gładkie
 • mieszane: ceramiczno-turmalinowe, tytanowo-ceramiczne, tytanowo-lustrzane, z dodatkiem nanocząsteczek srebra – łączą zalety dwóch lub więcej materiałów.

Funkcje w prostownicy

 • istotną rolę odgrywa funkcja jonizacji, która sprawia, że nasze włosy będą gładkie i lśniące i co ważne znacznie zostanie zmniejszony uciążliwy dla nas efekt elektrostatyczny.
 • regulacja temperatury, dzięki której możemy dopasować małą prostownicę do rodzaju i kondycji naszych włosów
 • funkcja automatycznego wyłączania po określonym czasie spoczynku
 • równomierny nacisk na włosy, który sprawi, że nasze włosy będą perfekcyjnie proste i idealnie gładkie.

Najlepsza mała prostownica

 1. BaByliss Pro BAB2050E BabySleek Mini prostownica do włosów- ta miniaturowa prostownica została wykonana jest według innowacyjnej technologii Nano-tytan co gwarantuje idealną stylizację wszystkich rodzajów włosów. Ponadto nie jest szkodliwa dla Twoich włosów, pozostawia je miękkie , lśniące i perfekcyjnie wystylizowane.
 2. Mini prostownica Remington On the GO S2880- Mini prostownica Remington On the Go S2880, jest to prostownica zaprojektowana głównie z myślą o podróżujących. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenia, spełnia ono wszelkie oczekiwania.
 3. Mini prostownica Ceraseries Mini Flat Iron- ta w pełni profesjonalna prostownica perfekcyjnie wyprostuje Twoje włosy od nasady aż po same końce.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ