Jaki prezent kupić na 40 urodziny?

Nie jest łatwo znaleźć prezent odpowiedni dla kogoś, kto właśnie kończy 40 lat. 40 to okrągła liczba i jako taka powinna zostać uczczona w sposób wyjątkowy. Nie chodzi tu wcale o cenę prezentu, czy o to, aby trafić lepiej od pozostałych znajomych solenizanta/solenizantki, chodzi o to, aby wysłać jasny komunikat, że zależy nam na tej osobie, że dbamy o jej potrzeby i że znamy ją na tyle, że wiemy jak sprawić jej przyjemność. Co w takim razie możemy kupić na 40 urodziny?

Wybór odpowiedniego podarunku zależy od charakteru osoby, którą zamierzamy obdarować, jej gustu, zainteresowań, a także od tego, jakiej jest płci. Istnieją prezenty, które sprawdzą się niezależnie od tego ostatniego kryterium, jak chociażby skok ze spadochronem czy kurs fotografii, ale zdecydowaną większość prezentów można podzielić na typowo męskie lub typowo kobiece. Co do zasady mężczyzna bardziej ucieszy się z wyprawy na strzelnicę lub survival, kobieta natomiast z biżuterii lub masażu. Pamiętajmy jednak, że tego rozgraniczenia nie trzeba trzymać się sztywno – wiele pań marzy o tym, żeby postrzelać a wielu panów o tym, żeby się zrelaksować.

Podczas wyboru prezentu na czterdzieste urodziny warto również wykazać się poczuciem humoru. Zabawny upominek nie musi być drogi, powinien jednak wskazywać na jakąś charakterystyczną cechę solenizanta/solenizantki lub odwoływać się do jego/jej upodobań. Np. jeśli nasz nasz przyjaciel jest pasjonatem wyścigów formuły 1 to możemy np. ofiarować mu fotomontaż przedstawiający go za kierownicą bolidu, oczywiście oprawiony w efektowną ramkę. Bardzo dobrze sprawdzają się również koszulki z zabawnymi napisami lub kubki z logo ulubionej drużyny sportowej.

7a

Ciekawym pomysłem jest również sprezentowanie vouchera na kurs rozwijający jakąś umiejętność, szczególnie jeśli wiemy, że solenizant/solenizantka zawsze chciała się czegoś nauczyć ale brakowało czasu. Mogą to być kursy kulinarne, językowe, czy nawet lekcje sztuk walki (wbrew pozorom to prezent nie tylko dla panów, ale również dla pań), rysunku, tańca, języków obcych i wiele innych.

Jeśli szukamy efektownego prezentu na czterdzieste urodziny i naprawdę zależy nam na tym, aby sprawić radość solenizantowi/solenizantce, warto sięgnąć do oferty firmy wyspecjalizowanej w robieniu prezentów, takiej jak http://www.podarujkarte.pl. W jej katalogu znajdziemy prezenty nie tylko dla czterdziestolatków, ale również dla innych grup wiekowych na każdą okazję. Nawet jeśli nie mamy pomysłu, na stronie http://www.podarujkarte.pl/prezenty/na-40-urodziny/  znaleźć możemy sporą dawkę inspiracji która sprawi, że prezent będzie w stu procentach udany.

[Głosów:6    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ