W ostatnim czasie w naszym kraju powstaje coraz więcej specjalistycznych, męskich salonów fryzjerskich. Modne fryzury przestały być wyłącznie domeną kobiet i coraz więcej mężczyzn podąża za panującymi wokół trendami.  Nic dziwnego – coraz więcej stylistów oraz wizażystów zwraca uwagę na fryzury męskie. Wygolone boki u mężczyzn, stały się w tym roku trendem i niepodzielnie królują na ulicach polskich miast.

 

fryzury męskieWystarczy wziąć do ręki pierwszy lepszy katalog, aby zrozumieć fenomen i popularność tego rodzaju fryzur męskich. Wygolone boki stanowią podstawę zarówno przy fryzurach opartych na krótkim przystrzyżeniu włosów na środku, jak i przy posiadaniu przez mężczyznę lekko dłuższych włosów. Fryzury tego typu idealnie pasują do różnych konturów twarzy i w świetny sposób komponują się z zarostem – zarówno tym bujnym i długim, jak i z jednodniową, ledwo zauważalną szczeciną. Nie zdajemy sobie sprawy, jaki wpływ na nasze życie wywierają dobrze dobrane fryzury męskie. Wygolone boki nie tylko podkreślają naszą aparycję, przez co stajemy się obiektem westchnień dla kobiet. Fryzury tego typu doceniane również są przez pracodawców, ponieważ zapewniają naszemu wyglądowi konieczną w pewnych zawodach estetykę. Fryzura taka wydaje się być schludna, przez co wywiera znaczny wpływ na relacje interpersonalne, wzbudzając u naszego adwersarza poczucie zaufania do naszej osoby. W ogromie przeróżnych fryzur męskich, wygolone boki są idealnym rozwiązaniem dla osoby mającej ciągły, bezpośredni kontakt z klientem.

 

Jaki wariant fryzury z wygolonymi bokami wybrać dla siebie?

Istnieje coraz więcej salonów fryzjerskich, zajmujących się tylko i wyłącznie męskimi fryzurami. Wygolonymi bokami będą cieszyć się zarówno mężczyźni stawiający na odważny wizerunek, jak i ci, dla których ważniejsza jest ogólna wygoda i komfort. Wynika to z ogromu wariantów fryzur z tak ustylizowanymi bokami. Dla mężczyzn odważniejszych, którzy chcą wyróżniać się w tłumie, polecane są fryzury oparte o długie i bujne włosy na środku głowy. Pozwalają one na swobodne ich stylizowanie i dają wiele możliwości. Dla osób stawiających na pierwszym miejscu komfort i brak konieczności codziennej, porannej stylizacji, poleca się oparcie fryzury o krótko przystrzyżone włosy na środku głowy. Fryzura taka wygląda bardzo estetycznie a przy tym nie wymaga od nas dodatkowej pracy i od razu po wstaniu z łóżka nasze włosy wyglądają wręcz idealnie. Wygolonym bokom najczęściej towarzyszy również wygolony tył głowy, co nadaje naszej głowie odpowiedni kontur i podkreśla w znaczący sposób naszą fryzurę.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ