Broń i akcesoria Umarex

Firma Umarex jest producentem oraz dystrybutorem wiatrówek, naboi, zasilania do broni oraz innych akcesoriów dla fanów strzelania. Bogaty asortyment sprawia, że każdy wielbiciel strzelania wyposaży się w to, co mu jest potrzebne. Militaria, strzelanie, broń to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu samemu lub w grupie innych fanów tej dziedziny. Jest dużo broni do poznania i przetestowania, a także sprzętu i akcesoriów, dlatego jest to na pewno bogaty w przeżycia sport. Warto zapoznać się z ofertą tego niemieckiego producenta.

Wiatrówki Umarex

Umarex jest producentem wysokiej jakości wiatrówki dla amatorów strzelania, dla początkujących, które ładowane są stalowymi kulkami. Ma mały rozmiar, jest kompaktowa i wykonana z trwałych materiałów. Ma bezpiecznik manualny, który ma zagwarantować komfort używania i bezpieczeństwo. Atrakcyjna cena sprawia, że jest to dobra broń na początek swojej przygody ze strzelaniem. Dostępna jest również wiatrówka dla celów sportowych i rekreacyjnych, jeden z najnowocześniejszych pistoletów bojowych. Umieszczona jest w nim kapsuła z dwutlenkiem węgla w atrapie magazynka. Firma Umarex oferuje również wiatrówkę na śrut ołowiany z polimerową rękojeścią i lufą. Jest to broń używana w celach sportowych i rekreacyjnych. Dla fanów broni na kulki stalowe dostępne są również modele wiatrówek-pistoletów o dużej mocy, która daje efekt mocnego odrzutu zamka, z systemem blow-back. Dostępny jest również model przypominający ten z czasów I Wojny Światowej, która posiada umiarkowany odrzut. Jest polecana dla zawodowców. Jest to broń bardzo trwała, bo wykonana z metalowych części. Umarex jest również twórcą większej broni, wiatrówki karabinku, do której dołączona jest luneta, aby celować jeszcze skuteczniej. Ciekawym modelem o futurystycznym wyglądzie jest kolejna wiatrówka na kulki stalowe. Lufa jest wysunięta i ma widoczny kolor mosiądzu. Posiada masywny chwyt antypoślizgowy oraz powiększony kabłąk, dzięki któremu można używać rękawic do strzelania. W magazynku znajduje się kapsuła CO2, a także 3 wkładki wianuszkowe. Nadaje się do strzelania precyzyjnego i dynamicznego.

umarex

Wiatrówki zasilanie CO2 i PCP

Umarex posiada w swoim asortymencie również zasilanie do broni CO2 i PCP, które dostępne są w zestawach i pojedynczo i mają różną zawartość. Do tego dostępne są szybkozłączki z ogranicznikiem przepływu i adaptery.

Śruty Umarex

Oczywiście strzelanie nie jest możliwe bez kompletu śrutu, dlatego oferowane są różnej wielkości zestawy śrutu o różnym kształcie w zależności od potrzeb, a także zestawy kulek stalowych. Trzeba pamiętać, aby dobierać odpowiedni śrut i kulki do modelu broni. Firma oferuje również kulki, które są przeznaczone do replik z lufami precyzyjnymi.

Akcesoria do treningu Umarex

Dla zapalonych wielbicieli strzelania, którzy często trenują firma przygotowała cele to ćwiczeń, tzw. kulochwyty oraz kabury uniwersalne i do konkretnego modelu broni i pokrowce do bezpiecznego przechowywania broni. Ważna jest również kwestia czyszczenia, dlatego można nabyć wyciory do czyszczenia broni. Umarex oferuje również różnego rodzaju magazynki cylindryczne, podłużne oraz zapasowe.

Inne akcesoria

Firma Umarex produkuje również gadżety pirotechniczne, race w różnych zestawach, gazy pieprzowe, a także w związku z bronią akumulatory i celowniki laserowe.

Źródło: podbierak.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ