myjnia ręczna Ursynów

Jedną z najwyższych pozycji w rankingach myjni ręcznych na warszawskim Ursynowie zajmuje Clean Car. Myjnia znajduje się przy ulicy Sójki 33a i okrzyknięta jest najlepszą myjnią w stolicy.

Klienci chwalą czas mytych samochodów oraz jakość. Wadą są kolejki, dlatego dobrze jest umówić się wcześniej, ponieważ wizyta w ciemno może nas kosztować sporo czasu. Koszt zwykłego mycia zaczyna się od kwoty 30 złotych. Myjnia oferuje także pranie tapicerki w kwocie od 350 złotych oraz mycie silnika w cenie 80 złotych. Ponadto, specjalistyczny sprzęt umożliwia nie tylko mycie samochodów, ale innych przedmiotów szklanych, metalowych czy skórzanych.

Punkt zaopatrzony jest w trzy stanowiska do mycia oraz specjalnie przygotowana dla klientów poczekalnię z telewizorem, darmowym internetem bezprzewodowym oraz salką zabaw dla dzieci. Warto wspomnieć, że myjnia ma 17 lat doświadczenia. Jedną z najczęściej wymienianych zalet jest to, że czynna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Myjnia ręczna na Ursynowie - jaką wybrać

Auto zastępcze

Myjnia ręczna na Ursynowie Wash&Go zlokalizowana przy ulicy Tukana 3, oprócz mycia samochodów, w ofercie posiada także usługę auto detailingu. Efekty pracy oraz inne ciekawostki i aktualności możemy śledzić na aktywnym fanpage na Facebooku. Myjnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-15:00. Co ciekawe, na czas mycia firma oferuje auto zastępcze.

Myjnia dla jachtów

Myjnia ręczna „Frog” w swojej ofercie posiada również nietypową usługę, jaką jest mycie jachtu. Usługa świadczona jest w miejscu wybranym przez klienta. Typowymi zabiegami, jakie oferuje, są pranie  tapicerki, mycie felg, mycie zewnętrzne auta, czyszczenie wewnętrzne auta, konserwacja skór i inne. Myjnia ręczna na Ursynowie zlokalizowana jest przy ulicy Poleczki 33 na Ursynowie.

Dodatek w postaci myjni

Przy ulicy Migdałowej 2a znajduje się firma, która świadczy usługi wulkanizacyjne, ale posiada na terenie swojego obiektu myjnię ręczną na Ursynowie. Punkt oferuje ponadto prostowanie felg, przechowywanie opon, a także sprzedaż akumulatorów, wycieraczek samochodowych czy żarówek.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ