Modne kolczyki – sprawdź jak wybrać odpowiedni model

Kolczyki to zdecydowanie ponadczasowy element biżuterii. Noszone przez kobiety na różne okazje cały czas przybierają nowe formy. Poniżej opisujemy, które kolczyki są aktualnie modne i sprawdzamy jak dobierać je do stylizacji.

Modne kolczyki – długie, czy krótkie?

Jeśli mowa o gabarytach kolczyków to należy zaznaczyć, że nie należy kierować się wyłącznie aktualnymi trendami, ale także kształtem własnej twarzy. Wszystko to przez to, że zakładając nieodpowiedni model biżuterii można zaburzyć swoje proporcje. Tak na przykład do twarzy owalnej i kwadratowej najlepiej sprawdzą się kolczyki długie, które optycznie wysmuklą oblicze. Modne kolczyki należy zweryfikować również pod kątem ich funkcjonalności. Mianowicie zwłaszcza te do pracy powinny być pod tym kątem weryfikowane, ponieważ ich dzwonienie, czy tez wplątywanie się we włosy może być bardzo uciążliwe. Tak więc odpowiedź na pytanie długie, czy krótkie musi zostać zweryfikowana przez samą właścicielkę biżuterii, a nie tylko aktualne trendy.

Modne kolczyki celebrytki

W ostatnim czasie bardzo modne stały się kolczyki celebrytki. Nic dziwnego, bowiem są one nie tylko popularne, ale również niezwykle uniwersalne jak i efektowne. Ich delikatność i subtelność bardzo dobrze komponuje się z różnego rodzaju stylizacjami. Postawić na nie można przy komponowaniu stylizacji na wieczorne wyjście jak i normalny dzień pracy. Nieskomplikowane wzory mogą zostać urozmaicone kolorowymi kamieniami. Wówczas cały wygląd nabiera oczekiwanego charakteru. Co ważne do tego rodzaju kolczyków z powodzeniem można dobierać inne elementy biżuterii, bez obaw o efekt chaosu. Modne kolczyki są świetnym pomysłem na prezent. Warto przejrzeć w katalogach sklepów ofertę tego rodzaju dodatków, ponieważ dzięki rozmaitym symbolom dość łatwo jest trafić w gusta obdarowywanej osoby.

Modne kolczyki z kamieniami

Kolczyki z kamieniami również są w trendach od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą tego, że wyglądają one zarówno oryginalnie jak i tradycyjnie. Wszystko to dzięki zestawieniu niestandardowych form z klasycznymi kamieniami. Ogromne znaczenie przy tego rodzaju biżuterii mają również zastosowany barwy, co można sprawdzić np. https://esclusiva.pl/kolczyki. Ich  nietuzinkowe zestawienia potrafią ożywić całą stylizację. Z kolei stonowane kolory sprawdzą się w trakcie bardziej formalnych uroczystości. Mniejsze modele można również dobierać do codziennej garderoby. Należy jednak pamiętać, by nie kłóciły się one z materiałami i wzorami odzieży. Modne są również kolczyki bardziej ekstrawaganckie które łączą ze sobą tak kamienie jak i kryształki.

Jak pokazują powyższe opisy nie ma jednoznacznej definicji modnych kolczyków. Nie ulega jednak wątpliwości, że te najbardziej klasyczne zawsze znajdą swoje miejsce w aktualnych trendach. Różnego rodzaju modele można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych jak i sklepach internetowych. W takich właśnie miejscach można sprawdzać jak wyglądają najpopularniejsze modele, a także porównać ich ceny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ