E-papieros typu pod: nowość na polskim rynku, która podbiła serca wielu palaczy

0
743

Palenie papierosów powoli staje się przeżytkiem, kiedy wokół nas pojawia się coraz bogatsza oferta e-papierosów. Sięgnąć mogą po nie zarówno miłośnicy klasycznych papierosów, pragnący odmiany, jak również nowi użytkownicy. Na szczególną uwagę zasługują sobie najnowsze typy gadżetów: pody. Dowiedzmy się o nich nieco więcej.

Dlaczego lepiej wybrać e-papieros od klasycznego papierosa?

E-papierosy zdobyły sobie serca palaczy z wielu względów. Przede wszystkim wielu z nich zapewnia, że czuje się lepiej po skosztowaniu elektronicznej alternatywy, niż klasycznego papierosa. Jest to cecha, o jakiej nie powinni zapominać ci, którzy zastanawiają się nad zmianą.

Jednak nie tylko samopoczucie wpływa na coraz częstszy wybór e-papierosów. Równie istotna jest możliwość skosztowania zupełnie nowych, odmiennych smaków, wśród których praktycznie każdy znajdzie idealny dla siebie. Owoce, czekolada, a może delikatna, orientalna nuta? E-papierosy charakteryzują się różnorodnością, której nigdy nie posiadały nawet najlepsze jakościowo klasyczne papierosy.

Co więcej, osoby niepalące często zwracają uwagę na to, że dym z e-papierosów zupełnie im nie przeszkadza, w przeciwieństwie do tego, który wydobywa się z klasycznego tytoniu. Dlatego wszyscy, którzy chcieliby palić przy znajomych stroniących od tej przyjemności, powinni sięgnąć właśnie po nowoczesny, elektroniczny gadżet. Dzięki temu nie będą już musieli obawiać się, że komuś zacznie przeszkadzać zapach, a często też nie będą musieli wychodzić z mieszkania na przykład podczas domówki.

Warto zwrócić uwagę także na wydajność najnowszych urządzeń, które potrafią wystarczyć na znacznie dłuższy czas, niż paczka tradycyjnych papierosów.

E-papieros typu pod

Nowością na rynku są pojawiające się od pewnego czasu pody, czyli e-papierosy o wyjątkowo kompaktowych wymiarach. Odznaczają się prostą budową, dzięki czemu wszystkie elementy zajmują w nich mniej miejsca, niż w innych urządzeniach. W efekcie mogą stanowić więc naprawdę kieszonkowy gadżet, idealnie sprawdzający się w codziennych warunkach.

Pody są szczególnie lubiane przez osoby aktywne, które oczekują szybkiej pracy i jedynie kilku zaciągnięć dymem przed powrotem do innych zajęć. Sprawdzają się „w biegu”, gdyż dzięki swoim małym rozmiarom, zostały dostosowane do szybkiego nagrzewania i studzenia, a także krótkiej pracy.

Ich dodatkową zaletą jest niezwykle krótki czas ładowania, pozwalający na napełnienie baterii nawet podczas podróży pociągiem z domu do pracy, czy w czasie przerwy na lunch, spędzonej w pobliskiej kafejce.

Niebanalny design

Bez wątpienia wiele osób uwielbia pody także ze względu na ich niebanalny wygląd. Miniaturyzacja urządzenia pozwoliła nadać mu różnorodne kształty, często zupełnie odmienne od spotykanych w zwyczajnych e-papierosach. Doskonałym przykładem może tu być Uwell Amulet Pod, który można nosić jak zwyczajny, elektroniczny zegarek. Podczas codziennych zajęć wskaże godzinę, a w trakcie przerwy pozwoli na szybkie zaciągniecie się aromatycznym dymem. Doskonały jako ciekawy dodatek dla osób ceniących wielofunkcyjność.

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider Store – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ